Русский Выберите язык  Выберите язык

Кандидаты от оппозиции из пяти «проблемных» округов готовы идти на перевыборы и побеждать

П’ятеро кандидатів у народні депутати від опозиції, які балотувалися у так званих «проблемних» округах, заявили про свій намір повторно брати участь у виборах та пообіцяли «переконливо перемогти», підтвердивши попередній результат волевиявлення громадян на їхніх округах.

Про це кандидати в депутати від «Батьківщини» Віктор Романюк, Аркадій Корнацький, Микола Булатецький, Леонід Даценко а також «свободівець» Юрій Левченко повідомили сьогодні на прес-конференції.

Вони наголосили, що під час виборчої кампанії влада вдавалася до грубих фальсифікацій і репресивних заходів, однак, незважаючи на це опозиційні кандидати здобули підтримку виборців.

«В п’яти округах було легалізоване антиконституційне рішення про невизнання Центральною виборчою комісією результатів з метою недопущення нашої перемоги», - наголосили опозиціонери.

Вони оприлюднили заяву з вимогою до влади припинити політичні переслідування та забезпечити проведення перевиборів у округах, а також повідомили про створення спільного координаційного центру.

За їхніми словами, завдання координаційно центру має стати об’єднання зусиль опозиційних сил для того, щоб не дозволити владі повторно вкрасти у опозиції перемогу на цих округах після призначення там перевиборів. Зокрема, до складу центру мають увійти п’ять опозиційних кандидатів, діючі депутати від опозиційних фракцій, також будуть  створені групи для оперативного реагування з недопущення фальсифікацій, допомоги по контролю за підрахунком голосів, проведення спільних тренінгів для спостерігачів тощо.

«Ми маємо зробити з п’яти окремих мажоритарних виборчих кампаній одну велику скоординовану кампанію», - підкреслили політики.

Водночас, вони висловили категоричне не сприйняття внесеного до Верховної Ради урядового закону про перевибори, оскільки він відкриває «прямий шлях до знищення парламентаризму», зокрема, створюючи можливості через замовні рішення адміністративного суду проводити повторні перевибори. Також у законопроекті відсутня норма, яка зобов’язує Центральну виборчу комісію призначити вибори у певний термін і це означає, що ЦВК надається можливість для маніпуляцій з датою виборів.

«Найпростіший і найбільш справедливий шлях – це встановити результати виборів 2012 року і визнати нашу перемогу, однак, ми готові піти на нові вибори і перемогти», - наголосили кандидати від опозиції.

«Сьогодні близько півтора мільйонів виборців через незаконні дії влади у наших округах не мають своїх представників у законодавчому органі. Ми сподіваємося, що на розгляд Верховної Ради буде внесено спільний законопроект від всіх парламентських фракцій і цей цирк, нарешті, закінчиться», - сказали вони.

byut.com.ua

 

Автор: admin от 16.05.2013
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X