Русский Выберите язык  Выберите язык

ЦИК продолжает подготовку к референдуму

11 квітня відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Володимир Шаповал.

Розглянувши подання зареєстрованих у встановленому законом порядку місцевих організацій політичних партій щодо кандидатур до складу Компаніївської районної виборчої комісії Кіровоградської області, ЦВК внесла відповідні зміни до її складу, сформованого відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 15 вересня 2010 року № 355 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя), районних у місті Севастополі виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів". Зокрема, призначено секретаря цієї комісії та включено до її складу 9 нових членів.

Крім того, на виконання Закону України "Про всеукраїнський референдум", ЦВК своєю постановою встановила форми подань щодо кандидатур до складу окружних та  дільничних комісій з всеукраїнського референдуму.

cvk.gov.ua

 

Автор: admin от 12.04.2013
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X