Русский Выберите язык  Выберите язык

Ющенко хочет баллотироваться на пост мэра Киева

Екс-президент України Віктор Ющенко хоче балотуватись на посаду мера Києва. Про це журналу Україна повідомило джерело в Нашій Україні.

«Ющенко найкращий кандидат, він влаштовує всі сторони політичних сторін, має досвід та хороші навики управління», зазначає експерт.

Опозиціонери повідомляли, що під час вищезгаданої акції оголосять ім’я єдиного кандидата від опозицію на посаду мера столиці. Напередодні мітингу віце-спікер Ради, депутат «Свободи» Руслан Кошулинський про єдиного кандидата від опозиції говорив так, ніби ще не знає його ім’я.

Зокрема, на запитання «Якщо не представник однієї з трьох парламентських опозиційних сил, а людина не з влади, крупний бізнесмен, людина інша, відомих демократичних переконань, може бути єдиним кандидатом від опозиції?» Кошулинський відповів так: «Якщо вона матиме підтримку когось одного з цих опозиційних партій».

Невже Ющенко зможе об’єднати владу та опозицію? Проте патова ситуація в столиці виглядає такою, що Віктор Андрійович може виявитись ідеальною кандидатурою.

 

Автор: admin от 11.04.2013
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X