Русский Выберите язык  Выберите язык

УДАР: Пришло время выборов в Киевсовет


Проведення виборів у столиці стає необхідною умовою життєдіяльності міста. Про це заявив заступник голови фракції “УДАР” у Київраді Андрій Странніков.

“Як ми і прогнозували у грудні минулого року, Київраду накрила політична криза. Яскравий приклад - вчорашнє голосування на сесії і провал по більшості питань, які пропонувала влада. Якщо згадаємо, то й бюджет міста було прийнято рекордно низькою кількістю голосів – 71, чого не було за всю історію трьох останніх скликань”, - зазначив Андрій Странніков. 

За словами депутата, контроль опозиції за персональним голосуванням у Київраді показав, що у влади немає більшості у сесійній залі Київради,  незважаючи на максимальну присутність провладних депутатів.

“Коли Галина Герега поставила питання про продовження сесії, воно просто не набрало голосів. Хоча провладна більшість готова була продовжувати, оскільки попереду були земельні питання і питання власності. Ні влада, ні опозиція не можуть “протягнути” свої рішення. Ця Київрада фактично перестала працювати. Тому вихід тільки один – повне «перезавантаження»: вибори до Київради повинні нарешті відбутися”, - наголосив Странніков.  

klichko.org

 

Автор: admin от 24.02.2013
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X