Русский Выберите язык  Выберите язык

Тягнибок: Свобода начала подготовку к возможным досрочным выборам

Усі ті соціально-економічні біди, які Партія регіонів і її сателіти комуністи, принесла на голови українців, влада нині намагається перекинути на опозицію. Це свідчить про те, що влада боїться відповісти перед народом за критичний соціально-економічний стан країни. Нехай "регіонали" начуваються – громада на виборах висловить своє ставлення до бандитської брехливої політики партії чинної влади. "Свобода" розпочала підготовку до можливих дочасних виборів та розгортає штаби в усіх областях України. Про це 21 лютого заявив керівник фракції Всеукраїнського об‘єднання "Свобода" Олег Тягнибок під час брифінгу лідерів опозиційних фракції Верховної Ради України.

Лідер ВО "Свобода" зазначив, що в переговорах тон спілкування провладної партії пом‘якшився порівняно з попереднім днем. Партія регіонів вже не вдається до категоричних висловів. Крім того, керівник фракції Партії регіонів Олександр Єфремов передав на розгляд опозиції свій законопроект про зміни до регламенту. Цей документ перебуває на розгляді юридичних служб опозиційних фракцій. Але попри це відчувається, що влада не хоче розв'язувати парламентський конфлікт та братися до роботи.

Олег Тягнибок підкреслив, що змінилася також і публічна тактика "регіоналів", яка свідчить про деструктивне налаштування влади та про її неспроможність відповісти перед народом за критичний соціально-економічний стан країни.

"Усі ті соціально-економічні біди, які Партія регіонів і її сателіти комуністи, принесли на голови українців, влада нині намагається перекинути на опозицію. Виявляється, опозиція винна в тому, що казначейство заблокувало виплати для бюджетників. "Опозиція винна" в тому, що разом зі снігом зійшов асфальт і гірших доріг у світі немає, як в Україні.

На це слід поставити бандитам і брехунам від влади декілька запитань: на скільки ви хочете підвищити пенсію, зарплати для вчителів. Коли буде поремонтовано дороги і коли буде покарано тих, хто займався відмиванням коштів на побудові й ремонті доріг. Якби ми почули відповіді на ці питання, ми би підтримали ці ініціативи та розблокували трибуну для голосування. Однак цих відповідей ми не дочекаємося.

Саме Партія регіонів і її сателіти комуністи, а не опозиція, мають понести кару за ті злодіяння проти українського народу".

Олег Тягнибок наголосив, що з метою підготовки до можливих дочасних виборів "Свобода" починає розгортати виборчі штаби по всій Україні: "Я дав вказівку про початок розгортання обласних виборчих штабів ВО "Свобода". Ми готуємося до виборів. Нехай "регіонали" начуваються – громада скаже своє слово і висловить ставлення до бандитської брехливої політики партії чинної влади", – зазначив лідер ВО "Свобода".

svoboda.org.ua

 

Автор: admin от 21.02.2013
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X