Русский Выберите язык  Выберите язык

Кличко: Единого кандидата в мэры столицы оппозиция еще не согласовывала

"УДАР" - самостійна і самодостатня політична сила, здатна визначитися і з кандидатурою на мера столиці, і з підтримкою кандидата, - заявив лідер партії "УДАР" журналістам у Верховній Раді, коментуючи повідомлення в ЗМІ про те, що ВО "Батьківщина" визначилася з підтримкою кандидатури Віталія Кличка на мера Києва.

"Дякуємо, звичайно, за таку довіру і підтримку. Але, думаю, що нам спочатку треба добитися призначення цих виборів і того, за якими правилами вони відбудуться. І вже потім визначити того кандидата, який переможе у висуванця влади. Ми вважаємо, що опозиція повинна узгодити і висунути єдиного кандидата у мери столиці, - підкреслив Віталій Кличко.

"Але це питання ми ще не обговорювали. Якщо колеги хочуть його обговоритим - нехай приєднуються до нас у сесійній залі, де ми вже 14-й день блокуємо президію, - і можемо про це поговорити. І вдень, і вночі", - зазначив лідер "УДАРу".

klichko.org

 

Автор: admin от 18.02.2013
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X