Русский Выберите язык  Выберите язык

Батькивщина готова к досрочным парламентским и президентским выборам

Фракція «Батьківщина» готова до дострокових парламентських і президентських виборів і створює робочу групу з підготовки нового закону про вибори.

Про це повідомив голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на брифінгу у Верховній Раді після зустрічі фракції зі спікером парламенту в понеділок, 18 лютого.

Він наголосив, що політична криза, яка нині є в країні, «створена виключно Партією регіонів»: «Політична криза розпочалась з моменту, коли президент Янукович захопив всю владу в країні».

«Партія регіонів не йде на жодні поступки і на виконання ні української Конституції, ні вимог українців щодо особистого голосування, щодо звільнення політичних в'язнів, щодо економічних і соціальних реформ, щодо боротьби з корупцією». Партія регіонів вважає, що Україна – це є їхня власність», - підкреслив Арсеній Яценюк

Він наголосив, що фракція «Батьківщина» готова до дострокових парламентських і президентських виборів, і повідомив, що фракція ініціює створення робочої групи з питань підготовки нового закону про вибори. Закон передбачатиме «обрання депутатів виключно за відкритими списками і не дасть можливості партії влади фальшувати вибори, як вони їх фальшують».

«Ми готові до того, що опозиція піде на ці вибори і переможе, адже ми бачимо, що Партія регіонів не буде виконувати українську Конституцію, не хоче особисто голосувати і не збирається виконувати те, на що їх обирав народ України», - підкреслив голова фракції «Батьківщина».

Відповідаючи на запитання про можливість початку роботи парламенту, він нагадав, що напередодні були змінені налаштування системи особистого голосування з сенсорною кнопкою.

«Вони (Партія регіонів. – ред.) зламали «кнопку». Це для них не вперше: наперстки, сейфи, банки - а тепер «кнопки». Ми вважаємо, що до того моменту, доки буде перемонтована «кнопка», про що заявили технічні спеціалісти, ми повинні голосувати виключно по закону. А по закону – це голосування руками або бюлетенями», - наголосив він.

«Ми готові навіть з сьогоднішнього дня розпочати роботу, якщо Партія регіонів виконуватиме закон і Конституцію», - зазначив Арсеній Яценюк.

Перший заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв додав, що з п’яти ключових питань, які опозиція поставила на зустрічі з головою парламенту, жодне не було вирішено, зокрема, «негайне ухвалення рішення про звільнення політв'язнів, особисте голосування, питання фактично побиття народних депутатів і нереагування на це з боку органів прокуратури».

«Саме тому наша політична сила ініціює процес позачергових парламентських виборів. Це фактично єдиний спосіб, як вийти з цієї кризи», - додав Сергій Соболєв.

byut.com.ua

 

Автор: admin от 18.02.2013
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X