Русский Выберите язык  Выберите язык

Кнопкодавство в Раде продолжается

Кореспонденти руху ЧЕСНО зафіксували 2 факти неперсонального голосування у новому парламенті.

Першими кнопкодавами стали представники Партії регіонів Юрій Воропаєв, який проголосував замість Віталія Калюжного, та Володимир Малишев, який проголосував за Євгенія Гєллєра.

Порушення відбулося під час голосування за проект Постанови про Лічильну комісію Верховної Ради України сьомого скликання.

Таким чином, представники Партії регіонів порушили принцип особистого голосування, що закріплений Конституцією та затверджений нещодавнім законом про зміни до Регламенту роботи Верховної Ради, проект якого був внесений самими регіоналами.Також, за повідомленням Української правди, картки відсутніх батька та сина Табалових теж голосували у залі Верховної Ради.

Як відомо, опозиція зранку не допустила обох потенційних "тушок" до зали і обіцяє блокувати отримання ними мандату.

Водночас під час голосування за продовження робочого дня до завершення розгляду порядку денного картки Табалових голосували.

Як пише нардеп Андрій Шевченко в Twitter, Табалових у залі не було .

 фото Лесі Оробець 

"Є перше кнопкодавство: Табалових не було в залі, але їхні картки голосували за незаконне продовження роботи", - написав депутат від "Батьківщини".

 

 

Автор: admin от 12.12.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X