Русский Выберите язык  Выберите язык

Віталій Кличко: Треба покласти край підкупу виборців

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко вважає, що необхідно дати відсіч тим, хто намагається вже сьогодні підкупити виборців. Кличко називає шокуючими для будь-якого політика, який сповідує європейські цінності, ті фото і відео факти, які щодня з’являються у ЗМІ щодо відвертого підкупу виборців. Коли депутати від правлячої партії, які будь-що хочуть зберегти свій мандат, не приховують своїх цинічних планів і загортають продуктові пакети у партійні кольори.

Віталій Кличко переконаний, що така ситуація є результатом наспіх ухваленого закону про вибори, який повернув в Україну мажоритарку. «При цьому головною метою представників партії влади було не прив’язати депутата до округу, а дати можливість за будь-яку ціну купити прихильність виборців і забути про них на наступні п’ять років», – зазначає лідер «УДАРу».

«За Кримінальним кодексом підкуп виборців карається кримінальною відповідальністю. Якби в нашій країні правоохоронні структури виконували свої безпосередні обов’язки, вони б вже зараз збирали доказову базу і робили відповідні висновки», – наголошує політик. Кличко вважає, що необхідно створити спеціальну комісію Верховної Ради для вивчення фактів підкупу. З цією пропозицією «УДАР» звертається до депутатів опозиційних фракцій парламенту.

Віталій Кличко також переконаний, що 12 травня під час Форуму об’єднаної опозиції має бути оголошено про ініційоване «УДАРом» створення Центру захисту результатів виборів. «Ми повинні вже сьогодні моніторити мажоритарні округи, фіксувати факти підкупу виборців і змусити правоохоронні органи реагувати на це як того вимагає закон. Ми також розраховуємо на активну позицію громадських організацій, які допомагатимуть збирати й оприлюднювати факти підкупу. Об’єднавшись і давши відсіч «гречкосіям», ми не дозволимо продати Україну за безцінь», – наголосив лідер «УДАРу».


klichko.org

 

Автор: admin от 07.05.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X