Русский Выберите язык  Выберите язык

«УДАР»не поддержит «второго пришествия» Азарова на премьерство

Фракція «УДАР» у новому парламенті не голосуватиме за кандидатуру Миколи Азарова  на посаду прем’єр - міністра,  – йдеться у заяві партії.

Подання Президента України щодо призначення нового-старого прем’єра свідчить не лише про порожню  лаву запасних у влади, а й про цілковите нехтування громадською думкою щодо дій уряду і абсолютне небажання усвідомити реальний стан речей в країні, зокрема, в економіці і соціальній сфері.

В ситуації, коли всі експерти говорять про кризу, яка реально загрожує економіці України, глава держави знову пропонує країні прем’єра-ретрограда, що разом зі своєю командою вже завалив всі «реформи», який не приховує своєї зневаги до всього українського, відкрито виступає за зміну зовнішнього курсу України, керує Держбюджетом в ручному режимі і зловживає своєю посадою для лобізму наближених до влади структур.

Уряд Азарова за майже три роки не зміг домовитися про ціну на газ з РФ, прославився непрозорими тендерами, провів провальну пенсійну і податкову реформи, сьогодні не спроможний  вчасно виплачувати зарплати бюджетникам і при цьому всі власні провали досі звалює на попередників.  Ще одного заходу у Кабмін команди професіоналів  імені Азарова українська економіка просто не витримає,  чергове «покращення» може її добити.

«Друге пришестя» Азарова на прем’єрство свідчить про те, що в кадровій політиці Президент керується виключно особистою відданістю і керованістю, а не  професійними якостями претендентів на високі посади.

klichko.org

 

Автор: admin от 09.12.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X