Русский Выберите язык  Выберите язык

Объединенная оппозиция «Батькивщина» выдвинула Юлию Тимошенко единым кандидатом в президенты

На засіданні Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» голова Ради Арсеній Яценюк запропонував визначити Юлію Тимошенко єдиним кандидатом у президенти від Об’єднаної опозиції. Рада «Батьківщини» одностайно підтримала це рішення.

«Сьогодні дуже важливий і відповідальний момент, пов’язаний із тим, яке буде майбутнє України і чи здатні ми відновити українську демократичну державу та перемогти на президентських виборах, які відбудуться в 2015 році», - наголосив він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що об’єднання опозиційних сил перед парламентськими виборами та формування Об’єднаної опозиції на базі 8 партій дало можливість сформувати найбільшу опозиційну фракцію у Верховній Раді.

«Те, що ми були єдині, працювали злагоджено, що у нас були спільні цілі та завдання і ми зуміли подолати особисті амбіції і отримати довіру українського народу, є свідченням правильності вибраного курсу».

Він наголосив, що вже сьогодні необхідно чітко визначити, хто буде єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції на президентських перегонах 2015 року.

«Тому що боротьба розпочалась вже сьогодні», - додав голова Ради Об’єднаної опозиції.

«Сьогодні основне наше завдання – це те, щоб всі опозиційні сили об’єднались навколо перемоги України, навколо перемоги на президентських перегонах і навколо особистості, яка повинна бути визначена єдиним кандидатом в президенти України на президентську кампанію 2015 року», - наголосив Арсеній Яценюк.

«На моє переконання, таким кандидатом може і повинна бути Тимошенко Юлія Володимирівна. Це чесно і справедливо. Це людина, яка довела своїм життєвим шляхом, що вона поділяє цінності Європи і демократії, що вона здатна боротися і що, якщо ми будемо разом злагоджено працювати, то ми однозначно отримаємо перемогу на президентських виборах», - заявив голова Ради Об’єднаної опозиції.

«Впевнений, що опозиційні українські сили підтримають цей вибір», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк нагадав, що в Декларації єдності, підписаній ним та Юлією Тимошенко, наголошено, що об'єднання опозиційних сил має стратегічний характер.

«Ми вважаємо, що в українській політиці треба запроваджувати нові правила і стандарти – це чесність, послідовність і відповідальність. Неодноразово я особисто розмовляв із Юлією Тимошенко і робив публічні заяви з приводу того, що вона має пріоритетне право бути визначеною єдиним кандидатом в президенти України. І сьогоднішнє рішення означає, що ми чесно працюємо і відповідаємо за кожне своє слово, яке даємо публічно і не публічно», - сказав Яценюк.

«Перемога можлива у тому випадку, якщо у нас єдиний кандидат, яким повинна бути Юлія Тимошенко, єдина фракція і єдина партія. Інших дискусій немає і бути не може», - підкреслив він.

Рада Об’єднаної опозиції це ухвалила рішення одностайно.

«Кампанія розпочалася вже зараз. Кампанія за європейську Україну, за демократію, права людини, повагу до українського громадянина і особистості, за гідне, чесне і справедливе життя, за майбутнє України як частини Європейського союзу», - підсумував Арсеній Яценюк.

Коментуючи висунення Юлії Тимошенко кандидатом у президенти, Перший заступник Голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що запорукою перемоги опозиції на виборах має бути консолідація всіх політичних сил навколо єдиного кандидата.

Він також запропонував звернутися до партій «Удар» і «Свобода» з пропозицією приєднатися до угоди.

У свою чергу член Ради Об’єднаної опозиції, голова партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив, що «Юлія Тимошенко своєю безкомпромісною боротьбою заслужила того, щоб бути висунутою єдиним кандидатом на посаду президента від опозиції». Він закликав всі опозиційні сили об'єднати свої зусилля для того, щоб звільнити Тимошенко з-за грат.

Член Ради Об'єднаної опозиції «Батьківщина» Борис Тарасюк зазначив, що цим рішення опозиція підтверджує свою підтримку Юлії Тимошенко і те, що вона є єдиним лідером опозиції.

«Цим рішенням ми надішлемо сигнал міжнародній спільноті, яка щиро переживає за Юлію Тимошенко і намагається всіма силами і засобам звільнити її з ув'язнення», - сказав Тарасюк.
Він також додав, що цим рішенням лідери опозиційних сил заперечують заяви про те, що нібито в опозиції вже змирилися з тим, що Юлія Тимошенко знаходиться за гратами.

«Там, де ми єднаємося, - ми перемагаємо. Партія "Реформи і порядок" підтримує рішення про висунення Юлії Тимошенко кандидатом на посаду президента», - заявив у свою чергу один з лідерів ПРП Володимир Бондаренко.

Лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко також підтримав пропозицію про те, що єдиним кандидатом від опозиції повинна бути Юлія Тимошенко.

«Для того, щоб припинити тенденцію зі знищення незалежності України, опозиція має мати єдиного кандидата, і я підтримую нашу спільну позицію, що цим кандидатом має бути Юлія Тимошенко», - заявив він.

Дружина Юрія Луценка Ірина Луценко зазначила, що 2015 рік покаже, куди буде рухатися Україна: далі у напрямку тоталітарної держави, чи у бік демократичної країни.

За її словами, для того, щоб змінити ситуацію, опозиція має мати єдиного кандидата.

«Юлія Тимошенко - це кандидат загальнонаціонального масштабу, це найкращий варіант для майбутнього України», - заявила Ірина Луценко.

На думку члена Ради Об’єднаної опозиції Миколи Мартиненка, останні роки українські політичні сили програвали тому, що були роз'єднані.

«Коли ми об'єднуємося - ми можемо досягати певних результатів. Тому прийняття рішення про висунення єдиного кандидата на президентські вибори - це правильно. І тому я підтримую кандидатуру Юлії Тимошенко», - заявив він.

Один з лідерів «Батьківщини» Микола Томенко додав, що звільнення України від політичного режиму Януковича і повернення країни на демократичний європейський шлях розвитку має стати основою стратегії діяльності опозиції до 2015 року.

За його словами, єдиний кандидат від опозиції Юлія Тимошенко вже зараз має потенціал 55%.


 
Рішення Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» щодо визначення Юлії Тимошенко кандидатом у президенти

Ми, члени Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина», провівши розширене засідання Ради 7 грудня 2012 року, підбивши підсумки парламентської виборчої кампанії 2012 року та окресливши напрямки діяльності опозиції у новообраній Верховній Раді, обговорили питання участі Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у наступних президентських виборах і ухвалили рішення про те, що єдиним кандидатом у Президенти України від об’єднаних демократичних сил стане Юлія Тимошенко.

Змінити долю країни можливо лише в тому разі, коли всі демократичні сили будуть згуртовані навколо однієї ідеї і одного лідера. Наша головна сила — в єдності. І вибори-2012 довели, що незважаючи на масштабні фальсифікації, відверту крадіжку голосів та глобальне використання адмінресурсу, перемогти злочинний режим Януковича об’єднаними зусиллями — цілком реально.

Саме тому Рада Об’єднаної опозиції у складі керівників політичних партій ухвалила рішення визначити єдиним кандидатом на найвищу посаду в Українській Державі на чергових чи дострокових президентських виборах Юлію Володимирівну Тимошенко.

Ми також закликаємо інші політичні партії і громадські організації долучитися до нашої ініціативи та об’єднатися навколо єдиного кандидата від демократичних сил.


Олександр ТУРЧИНОВ
Арсеній ЯЦЕНЮК
Володимир БОНДАРЕНКО
Анатолій ГРИЦЕНКО
В’ячеслав КИРИЛЕНКО
Ірина ЛУЦЕНКО
Борис ТАРАСЮК

Юлія Тимошенко повинна брати участь у президентських виборах 2015 року, оскільки це позиція значної частини суспільства.

Про це 7 грудня заявив один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко, коментуючи рішення Ради Об’єднаної опозиції про висунення Юлії Тимошенко єдиним кандидатом у президенти.

Він наголосив, що його зараз найменше цікавить судове рішення щодо Тимошенко, а «цікавить, як забезпечити рішення європейських структур та українського народу».

«Суспільство, яке підтримує Тимошенко, вважає, що Юлія Тимошенко має брати участь у виборах. Тому проблема зараз влади, і нас в тому числі, як знайти інституційний правовий вихід із цієї ситуації», - сказав Микола Томенко.

«Уявіть собі, ми допускаємо це, ще когось посадять і залишиться на виборах один Янукович і, скажімо, Симоненко», - заявив політик.

«За останніми дослідженнями, Юлія Тимошенко мала рейтинг з Януковичем майже однаковий, фактично не займаючись парламентською роботою. Тому я зараз наголошую свою тезу: відсутність Тимошенко як учасника президентської виборчої кампанії – це відсутність виборчої кампанії президента в Україні взагалі», - наголосив Микола Томенко.

На його думку, саме цю тезу треба донести і до міжнародної спільноти, і до українського  суспільства, і до української влади.

«Варіантів безліч: від декриміналізації законодавства до виконання рішення Європейського суду, яке, очевидно, буде. Тобто механізмів більш ніж достатньо - необхідна лише політична воля і бажання провести демократичні вибори», - резюмував Микола Томенко.Перший заступник Голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов на засіданні Ради Об'єднаної опозиції заявив, що запорукою перемоги опозиції на президентських виборах має бути об’єднання всіх опозиційних партій навколо єдиного кандидата - Юлії Тимошенко.

«Досвід виборчої кампанії довів, що демократичні сили отримують перемогу завжди, коли вони, переступивши свої амбіції, об'єднуються заради України», - сказав він.

Політик додав, що якби до початку виборчої кампанії до опозиційних сил крім «Свободи» приєднались «ще й інші опозиційні сили, з якими б ми узгодили всіх кандидатів по мажоритарних округах, ми б отримали перемогу не лише по партійним спискам».

За словами Олександра Турчинова, опозиція повинна протистояти тим, хто намагається розколоти опозиційний табір, сподіваючись, «що знову амбіції, політичні корпоративні інтереси отримають пріоритет над інтересами України».

«Тому сьогодні вибір у нас один - це єдність всіх демократичних сил», - додав він, наголосивши, що запорукою перемоги на майбутніх президентських виборах має бути концентрація всього опозиційного табору навколо єдиного кандидата.

«Безумовно, таким кандидатом повинна бути визначена Юлія Володимирівна Тимошенко, яка своїм життям, своєю боротьбою, знаходячись за гратами довела своє лідерство і право балотуватись від всіх демократичних патріотичних сил в Україні", - наголосив Турчинов.

Він переконаний, що не тільки Об'єднана опозиція «Батьківщина» повинна підтримати кандидатуру Юлії Тимошенко на майбутніх виборах, «а й інші демократичні сили, до яких ми звернемось, щоб разом забезпечити перемогу єдиного кандидата від опозиційних сил».

byut.com.ua

 

Автор: admin от 07.12.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X