Русский Выберите язык  Выберите язык

На Буковине регионалы забрали подаренную на выборах скорую помощь ...

Ввечері 3 листопада депутату Чернівецької обласної ради від ВО "Свобода" Віталію Мельничуку зателефонували мешканці села Топорівка Новоселицького району та повідомили, що напередодні представники виборчого штабу кандидата-"регіонала" Геннадія Федоряка змусили працівників охорони місцевої лікарні відкрити гараж, де знаходилася подарована швидка допомога, та вивезли її в невідомому напрямку.

Охоронцям штабісти ПР повідомили, що забирають "подароване" через незадовільний результат Партії регіонів та Геннадія Федоряка в Топорівцях, Чорнівці та Рідківцях. За тиждень до виборів провладний кандидат Геннадій Федоряк обіцянками засівав увесь округ №203 як виборче "поле чудес". Це "свято щедрот" не оминуло і Топорівку, де за присутності сотні мешканців біля лікарні за особистої підтримки Начальника обласного управління охорони здоров'я Ігоря Шкробанця обіцяв для потреб села передати автомобіль швидкої допомоги, та впродовж короткого часу на території лікарні сприяти виділенню приміщення для облаштування сільської амбулаторії.

"Вибори минули, мешканці одного з найпатріотичніших сіл області проголосували переважно за "Свободу" та "Батьківщину", та більше 50% за Степана Спіжавку – єдиного узгодженого кандидата від об'єднаної опозиції. Голосів за провладного кандидата, який,нібито за власний кошт надав місцевим мешканцям автомобіль швидкої допомоги, було небагато і, напевне з горя за втраченим майном, директор газорозподільчої кампанії Геннадій Федоряк змусив своїх штабістів забрати назад подаровану громаді швидку допомогу" - зазначає Голова Чернівецької обласної організації ВО "Свобода" Віталій Мельничук.

Для того, щоб детально вивчити ситуацію в с. Топорівці з наданням та викраденням автомобіля швидкої допомоги, кандидат в депутати до Верховної Ради від ВО "Свобода", депутат Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук 5 листопада в другій половині дня планує приїхати до місцевої лікарні разом з журналістами та поспілкуватись з топорівчанами, адміністрацією лікарні та керівництвом села. Для пояснень обставин цієї ситуації топорівчани та свободівський депутат в присутності журналістів готові почути інформацію щодо ситуації з автомобілем швидкої допомоги від кандидата-регіонала Геннадія Федоряка та Начальника управління охорони здоров'я Чернівецької ОДА Ігоря Шкробанця.


bukpravda.cv.ua

 

Автор: admin от 06.11.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X