Русский Выберите язык  Выберите язык

«УДАР»: Украина в глубоком политическом кризисе, и ответственность за это несет Президент

У партії "УДАР" заявляють про те, що Україна в результаті дій влади під час виборчої кампанії та встановлення результатів волевиявлення опинилася в глибокій політичній кризі. І сьогодні відповідальність за цинічне беззаконня і нехтування вибором громадян несе персонально Президент Янукович - як гарант Конституції, - йдеться в заяві партії “УДАР”.

"УДАР" звертається до ЦВК, щоб та не оголошувала результатів виборів, які на сьогодні спотворені і не відображають справжнього волевиявлення громадян. А Верховна Рада, яка ще не припинила своїх повноважень, повинна скасувати ганебний закон про вибори, який і створив поле для того беззаконня, яке сьогодні відбувається, і завів країну в глухий кут політичної кризи. Парламент має ухвалити новий закон про вибори на пропорційній основі за відкритими списками, за яким і повинні відбутися нові вибори до ВР, - вважають в "УДАРі".

"Також ми вимагаємо від Генрокуратури дати правову оцінку діям членів виборчих комісій, суддів та усіх, хто мав причетність до ухвалення незаконних рішень під час виборчого процесу. Усі вони повинні понести відповідальність за свої дії”, - йдеться в заяві партії.

“УДАР” звертається до міжнародних інституцій та урядів демократичних країн із закликом не визнавати парламентські вибори в Україні демократичними і вільними і запровадити персональні санкції до осіб, винних у викривленні волевиявлення громадян - від Президента Януковича до посадових осіб виборчих комісій, суддів і усіх причетних до незаконних дій під час виборів.

Партія “УДАР” закликає ВО “Батьківщина”, партію “Свобода” та демократичних мажоритарних кандидатів виробити спільну позицію для розв’язання політичної кризи та узгодження плану дій.

А усіх громадян - приєднатися до акції опозиційних сил і прийти в понеділок, 5 листопада, на 10 ранку під Центрвиборчком щоб висловити свою позицію щодо нечесних виборів.

klichko.org

 

Автор: admin от 04.11.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X