Выборы в Украине, Результаты парламентских выборов в Украине, Президентские выборы 2019


http://vibori.co.ua/articles/1/1027/omenko-esli-rech-idet-o-povtornyh-vyborah-to-ih-nado-provodit-ne-v-otdelnyh-okrugah-a-po-vsei-kraine/

Версия для печати / Оригинальная версия

Томенко: Если речь идет о повторных выборах, то их надо проводить не в отдельных округах, а по всей Украине

Коментуючи можливість проведення повторних виборів в округах, де досі не можуть визначити результати, один з лідерів Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Микола Томенко сказав, що це абсурд і зневага до людей.

Про це Томенко заявив, перебуваючи у Черкасах.

«Якщо опозиційний кандидат, після брудної виборчої кампанії з фальсифікаціями, тиском, підкупом і залякуваннями, перемагає на виборах з перевагою у тисячі голосів, і в цьому окрузі визнають переможцем кандидата від влади або пропонують провести повторні вибори, то це виглядає знущанням над самим принципом демократії і вибором людей», - наголосив політик.

Для прикладу Микола Томенко поцікавився: «скільки треба виграти Миколі Булатецькому (194 округ, м.Черкаси) у представника бізнес-групи Фірташа-Льовочкіна і Тулуба Валентини Жуковської, щоб визнали його перемогу?».

Як відомо,  М.Булатецький переміг на всіх виборчих дільницях округу (окрім СІЗО і тюрми) з перевагою у більш ніж 12 тисяч голосів.

«Скільки голосів треба виграти опозиційному кандидату Леоніду Даценку (197 округ, м.Канів) у Богдана Губського, щоби вибори на окрузі були дійсними?».

Як відомо, Л.Даценко переміг з перевагою біля 5 тисяч голосів.

«Чи скільки голосів треба виграти Віктору Романюку у Тетяни Засухи, яку всупереч волевиявленню людей і здоровому глузду визнали переможцем?», - додав він.

«Це означає, що для того, щоби виграти у представника влади, якщо влада спільно з адміністративним ресурсом і правоохоронними органами відстоює свого кандидата, очевидно, треба вигравати у 100% чи навіть у 101%, щоби і цю перемогу, і вибори визнали дійсними», - зазначив Микола Томенко.

«Тому є два варіанти: або влада погоджується з результатом волевиявлення людей і у всіх так званих проблемних округах оголошується переможцем представник  опозиції, як це відповідає результатам голосування, або тоді ми підтримуємо ідею повторних виборів, але на всій території України», - наголосив Микола Томенко.

«При нинішній ситуації така ступінь цинічного перегляду результатів виборів і фальсифікацій не можуть забезпечити легітимність новообраної Верховної Ради України», - додав він.

byut.com.ua

 

Автор: admin от 04.11.2012
Оценка: 

  


Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. |


 

CMS Status-X