Русский Выберите язык  Выберите язык

Беркут заблокировал вход Тягнибоку на телеканал Интер

У Києві міліція заблокувала лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока, кобзаря Тараса Компаніченка та кількадесят свободівців на території кіностудії Довженка. До заблокованих силовиками людей підійшов один із керівників охорони прем'єра М. Азарова і заявив, що "Тягнибока ми не пускаємо, бо на території студії перебуває Прем'єр-міністр". Також до свободівців підійшов невідомий і російською мовою "пояснив", що їх не пропускають, бо "за даними їхнього екзит-полу (!), "Свобода" не проходить до парламенту". На зауваження присутніх, що екзит-поли ще не проводили, невідомий заявив, мовляв, у них дані вже є… Аби з'ясувати ситуацію, член Політради ВО "Свобода" Ігор Мірошниченко додзвонився до ведучого дебатів на телеканалі "Інтер" Євгенія Кісельова, який зазначив, що "на жаль, вказівку не пускати Тягнибока і свободівців на ефір дало керівництво каналу".

Близько 30 свободівців близько 1,5 години лишалися заблокованими на території кіностудії ім. Довженка, ще кількадесят перебували за воротами. Керують діями силовиків начальники київської міліції та "Беркута".

Нагадаємо, сьогодні, 26 жовтня 2012 року, о 21:00 на телеканалі "Інтер" мали відбутися дебати лідерів провідних політичних сил України. Запрошення на дебати отримав і лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок. Втім, коли свободівці прибули на студію Довженка, де мала відбуватися телепрограма, міліція заблокувала вхід до студії Олегові Тягнибоку та прихильникам "Свободи".

Також сьогодні по всій Україні почали масово ставити позначку "вибула" навпроти "Свободи".

Так, у Єнакієвому Донецької області, на Рівненщині, у Волинської області на окремих дільницях навпроти графи "ВО "Свобода" у виборчих бюлетенях проставлено штамп "вибула". 

Прес-служба ВО "Свобода"

 

Автор: admin от 26.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X