Русский Выберите язык  Выберите язык

Кличко надеется на победу оппозиции и обещает бороться с фальсификациями

Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко сподівається, що в майбутньому парламенті буде створено демократичну більшість.

Про це він заявив в ефірі програми «Час. Інтерв’ю» на 5 каналі.

Кличко зауважив, що в останні дні перед виборами боротьба стала жорсткою і не завжди чесною. Але “УДАР” не порушив у своїй виборчій кампанії принципу непоборення щодо колег по опозиції.

“Ми підписали на день Cоборності документ, де є важливий пункт про непоборення . Якщо демократичні сили боротимуться одне проти одного, це йтиме на користь тільки Партії регіонів. Я впевнений, що ми повинні об’єднатися і в нас є всі шанси створити більшість в новій ВР», - наголосив лідер «УДАРу».

Відповідаючи на питання, чому УДАР не підписав угоду про створення коаліції з ВО “Батьківщина” до виборів, Кличко зазначив: «Я хочу робити не популістські речі, а логічні. Підписувати будь-які угоди до того, як ми пройдемо в парламент, зарано. Не зрозуміло, хто там буде, бо деякі партії знаходяться на межі проходження у ВР. Тому логічно спочатку набрати голоси, захистити їх, а вже потім у парламенті сідати і говорити. Скільки можна підписувати різні папірці, які потім не працюють?», - сказав Кличко.

Водночас політик зауважив, що в «УДАРі» сьогодні сконцентровані на захисті результатів виборів і не будуть реагувати на випади чи провокації з боку колег по опозиції. «Ми не хочемо дивитися у день вчорашній, ми хочемо жити завтрашнім днем. Що було, це залишається на совісті інших людей. І виборці зроблять висновки, тому що деякі факти говорять про те, що проти нас борються і не завжди чесними методами. На Заході зараз розповсюджуються газети проти нас, де немає вихідних даних. Це все чорний піар, там поливають на брудом і там немає жодної правдивої інформації про нас», - наголосив лідер «УДАРу».

«Ми дуже стурбовані тими порушеннями, які на сьогоднішній день вже є, і ми не хочемо щоб маніпуляції відбулися вже тоді, коли протоколи з результатами голосування будуть везти до ЦВК. Тому наша партія звернулася до ЦВК та МВС з вимогою забезпечити транспортування виборчої документації від окружних виборчих комісій до Центрвиборчкому. Щоб був супровід правоохоронних органів, щоб не було підміни результатів і можливостей для махінацій», - наголосив політик.

Відповідаючи на питання ведучого, чи довіряє Кличко правоохоронним органами, які закликає супроводжувати документи до ЦВК, політик сказав: «Вони відповідають за це, їхня робота контролювати дотримання закону. Якщо будуть факти порушень, правоохоронні органи теж мають нести відповідальність. До речі, наші спостерігачі також будуть супроводжувати транспорт з протоколами до ЦВК», - зауважив Кличко.

Політик розповів, що «УДАР» підготував 60 тисяч спостерігачів від партії, які будуть присутніми на виборчих дільницях і спостерігати за перебігом виборів. «Для того щоб вибори були чесними, я особисто звертався до іноземних представництв, щоб було якомога більше спостерігачів. Бо сьогодні у нас президент, прем’єр і чиновники говорять про те, що підготовка до виборів йде чесно, прозоро і без порушень, і в той же час ми вже неодноразово зверталися до прокуратури, через ЗМІ і говорили про те, що порушень дуже багато», - розповів Кличко.

Політик зауважив, що влада взяла сьогодні на озброєння принцип «не важливо, як голосують, важливо, як рахують», якому «УДАР» буде протистояти всіма способами. «Я хочу звернутися до кожної людини, яка буде причетна до маніпуляцій під час виборів. Ми будемо жорстко контролювати виборчий процес, будемо робити все для того щоб притягти до відповідальності порушників», - сказав Кличко. Він також закликав людей у разі виявлення порушень звертатися до засобів масової інформації, до штабів партій: «Це дуже важливо, тому що махінатори та корупціонери бояться публічності».

klichko.org

 

Автор: admin от 26.10.2012
Оценка: 

  
 
  
Вы не можете комментировать!

 

 
Печать | Copyright © 2012, Chernenko Ev. Перепечатка материалов только при наличии активной гиперссылки на vibori.co.ua. | | Контакты
CMS Status-X